Monter HR-dagen
Ett ypperligt tillfälle för att marknadsföra dig och din verksamhet är att sponsra den årliga HR-dagen.
HR-dagen står för Human Resource-dagen och är en dag med föreläsningar och interaktion mellan deltagarna.
Den riktar sig till studenter på PA-programmet, de som läser beteendevetenskaplig grundkurs samt yrkesverksamma inom dessa områden. Dagen är ett utmärkt tillfälle att knyta kontakter och lära sig något nytt.
Priser:
Företagsrepresentanter
1000 kr (inklusive föreläsningar, mingel, fika och lunch).
Dessa priser gäller för en representant från företaget. Vill fler från företaget komma kostar det 500 kr per företagsrepresentant.
Vi på personalvetarprogrammet uppskattar all hjälp vi får från arbetslivet och därför har vi ett specialpris för Er som i år är mentorer, projektföretag eller har kommit och gästföreläst:
500 kr för Dig och tar Du med Dig fler företagsrepresentanter från Ditt företag kostar det 500 kr/st. Detta pris gäller även för Dig som är alumn.
Monter
2000 kr. Detta inkluderar 1-2 personal per monter, varav en har tillträde till föreläsningarna. I monterpriset ingår även möjlighet att få Er logotyp på programblad och affischer.
Reklam
500 kr för Er logotyp på programbladet.
1000 kr för Er logotyp på programbladet samt affischer som kommer att sättas upp i anslutning till eventet.
Du når HR-dagen på följande mail: hr-dagen@personalvetare.nu









